На жаль, на будь-який дерев’яний виріб впливають різноманітні фактори, як-от: вода, волога, а також механічні, термічні та хімічні пошкодження. Іноді необережне поводження призводить до появи дефектів на поверхні меблів, унаслідок чого перед власниками постає питання: купувати нові чи реставрувати. Якщо виріб зроблено якісно і він функціональний, у такому разі краще його поновити. Кваліфікований майстер з реставрації меблів усуне всі пошкодження швидко й професійно, власник виробу навіть не зможе знайти слідів колишнього дефекту.

Інша річ, якщо меблі поламані, розсохлися з плином часу. Тоді простіше замінити, ніж відновити. Але багато власників усе ж прагнуть відновити предмети побуту, можливо, з ними пов’язані гарні спогади або немає можливості купити нові. Наші спеціалісти можуть надати послуги за помірну ціну.

Реставрація меблів: особливості

Спеціалісти майстерні «Кассоне» не тільки виготовляють розкішні меблі, а й можуть якісно реставрувати меблі з дерева. Тривалість робіт, як правило, становить 2 — 4 тижні, усе залежить від самого пошкодження. У підсумку — замовник отримає абсолютно відновлений виріб, який слугуватиме ще багато років. До основних послуг з відновлення належать такі:

Реставрація старих меблів. Дерев’яні вироби, якими послуговувалися упродовж багатьох років, зазнають пошкоджень. Подовжити час експлуатації та надати їм естетичного вигляду допоможуть наші майстри.

Реставрація старовинних меблів. Деякі меблі мають історичну цінність, їх необхідно зберегти як пам’ятку. Вартість таких послуг буде вищою, адже такі вироби потребують філігранної обробки.

Реставрація антикварних меблів. Дорогі вишукані меблі, які визнані антикваріатом, теж потребують відновлення. Аби річ не втрачала своєї унікальності, за нею потрібно доглядати.

Реставрація меблів кухні. Кухонні вироби ламаються найчастіше, адже завіси не завжди витримують постійне навантаження, а дерев’яні поверхні псуються, якщо їх використовують не за призначенням — як підставки під гаряче чи замість роздільної дошки.

Реставрувати можна абсолютно всі дерев’яні меблі: домашні, офісні, готельні, ресторанні.

Cовсем плохоПлохоНиче такХорошоСупер (Понравилась страница? Оцените!)
Loading...

Контакти

Офіс:

м. Київ, вул. Алма-Атинська, 8

Шоурум:

ТЦ “4ROOM”
Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 6

Телефон: +38 (044) 599–23–93
E-mail адрес: info@maisternia-kassone.ua

Обговорити проект