Відомо, що чимало свого часу кожен з нас проводить на кухні, готуючи або споживаючи їжу, адже в нашій країні кухня є і їдальнею, і робочою зоною. А в деяких випадках — навіть спальнею чи залою. Зважаючи на роль, яку відіграє кухня у повсякденному житті, кожен господар хоче облаштувати її так, щоб у ній було приємно перебувати, страви готувати зручно і з насолодою їсти.

У тих випадках, коли кухні мають маленьку площу, дуже важливо правильно розташувати меблі. Дизайнерські кухонні меблі — це витвір професійних майстрів, які працюють у студії «Кассане».Спеціалісти компанії виготовляють кухонні меблі вручну. Вони подбають про ваш комфорт і естетичний шарм.

Особливості авторських меблів для кухні

У кожного господаря на кухні є «своя територія», де він готує, п’є чай, споживає страви, зберігає посуд і сипучі продукти. Італійські меблі вирізняються елегантною вишуканістю, а вправні та вмілі майстри студії зможуть знайти спільну мову з будь-якою господинею. Увазі замовника буде представлено десятки ескізів, зроблених індивідуально для кожної кухні дизайнерами фірми.

Майстри, що володіють мистецтвом створювати якісні, розкішні меблі, пропонують замовникам нестандартні дизайнерські рішення: наприклад, модальну систему для складання кухонних меблів, коли власник запросто може переобладнати їх, не докладаючи ніяких зусиль.

Майстри студії — неперевершені знавці своєї справи — створюють розкішні кухні «під ключ», забезпечуючи високий рівень комфорту в облаштованій кімнаті. Загальновідомо, що італійські меблі цінуються найбільше.

Вони витончені, якісні, довговічні. Інші переваги авторських виробів:

  1. Унікальний дизайн. Майстри компанії працюють за ескізами персонально з кожним замовником. Такої кухні, як у вас, не буде ні в кого.
  2. Якість. У процесі виробництва меблів використовується натуральне дерево європейських або екзотичних порід — міцний, екологічно чистий виріб слугуватиме не один десяток років.
  3. Простота догляду. Дерев’яна поверхня меблів не завдаватиме ніякого клопоту господиням, її легко утримувати в чистоті.
  4. Естетична краса. Вишукані дизайнерські меблі — це ознака солідного статусу і гарного смаку. Крім того, ними зручно користуватися. У кухонному інтер’єрі знайти їм рівноцінну заміну неможливо.
Cовсем плохоПлохоНиче такХорошоСупер (Понравилась страница? Оцените!)
Loading...

Контакти

Офіс:

м. Київ, вул. Алма-Атинська, 8

Шоурум:

ТЦ “4ROOM”
Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 6

Телефон: +38 (044) 599–23–93
E-mail адрес: info@maisternia-kassone.ua

Обговорити проект